Strzelcy IV ligi po 25 kolejkach

We wczorajszej kolejce IV-ligowcy strzelili 23 bramki. Najwięcej goli padło w meczu w Marklowicach - 7. Polonia uległa Przyszłości 2-5. Dwie bramki dla gości zdobył Piotr Kobeszko - było to 11. i 12. jego trafienie w sezonie. Jedną bramkę do końcowego triumfu dołożył Wojciech Dzierżenga - 16. gol w rozgrywkach. W Łące hattrickiem popisał się Krystian Papatanasiu, a BKS wygrał 4-0. W najciekawszym spotkaniu tej kolejki Skałka Żabnica zmierzyła się z Polonią Łaziska - pojedynek odpowiednio 4. i 5. zespołu tabeli. Mecz zakończył się podziałem punktów (1-1). Polonia grając praktycznie II połowę o jednego zawodnika mniej (czerwona kartka w 52. minucie) doprowadziła do remisu, a bramkę - 20. w sezonie - strzelił Sebastian Hendel.

Klasyfikacja strzelców: grupa II

Dodał: Leszek 08.05.2008 (Thursday) 23:12