Trampkarze '96 (19. kolejka): Grunwald 1-1 Józefka Chorzów

Grunwald Ruda Śląska  1-1  Józefka Chorzów  (0-0)

bramka: R.Sobierajski (1-0)

T.Nowok - Ł.Kałuża, K.Kowalcze, B.Myszor - M.Pietrz - M.Kuster, M.Kura, M.Wieczorek, B.Szczekała (kpt) - R.Sobierajski, R.Wrazidło
Na zmiany wchodzili: P.Czarnecki, D.Korzus
Trener: Krzysztof OPAWSKI

W meczu z Józefką Chorzów "zieloni" zremisowali 1-1 i tym samym zdobyli drugi punkt w rozgrywkach.
W całym spotkaniu więcej z gry mieli goście. Także ich dziełem była najlepsza sytuacja w I połowie. W 19. minucie napastnik Józefki wyszedł w tempo do piłki zza pleców obrońcy, ale strzelił nad bramką. Więcej emocji było w drugich 30 minutach. Tuż po przerwie czerwoną kartką za niesportowe zachowanie został ukarany zawodnik z Chorzowa i do końca meczu Józefka grała w "10". Nie zmieniło to jednak obrazu gry. Optyczną przewagę posiadali goście. Jednak bramkę po kontrze zdobyli halembianie. W 44. minucie Rafał Sobierajski zagrał na czyste pole do Rafała Wrazidły, który idąc bark w bark z obrońcą uderzył na bramkę, golkiper odbił piłkę nogami, a nadbiegający Sobierajski umieścił ją w siatce. Sześć minut później Józefka mogła wyrównać. "Zieloni" źle wznowili grę z "piątki", futbolówkę przejęli goście, a strzał zawodnika Józefki odbił Tomasz Nowok, a przy dobitce ponownie znakomitą interwencją popisał się golkiper Grunwaldu, łapiąc piłkę. W 52. minucie był jednak bezradny - po szybkiej kontrze i strzale w długi róg rywale doprowadzili do remisu. Na cztery minuty przed końcem meczu Józefka miała szansę na zwycięstwo, ale dwóch graczy z Chorzowa mając przed sobą bramkarza nie porozumiało się i piłka minęła słupek.

Dodał: Leszek 14.05.2008 (Wednesday) 01:15