Trampkarze '93 (7. kolejka): Grunwald 1-1 Ruch II Chorzów

Grunwald Ruda Śląska  1-1  Ruch II Chorzów  (0-0)

bramka: K.Mendecki (1-0)

A.Hajnsz - K.Iwanowski, M.Bugański (kpt), R.Cieśluk - Ł.Szołtysek - K.Matla (D.Mańka), K.Mendecki, J.Haase, D.Copik - D.Sierpiński, M.Pandzioch
Trener: Ireneusz ADAMCZYK
Kierownik: Mariusz HAASE

Trampkarze rocznika 1993 rozegrali kolejny mecz. Tym razem zremisowali na własnym boisku z drużyną Ruchu II Chorzów 1-1. Mecz był wyrównany, a wynik można uznać za sprawiedliwy. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola, obie drużyny kilka razy zagroziły bramce przeciwnika, jednak gole nie padły. W drugiej połowie Grunwald objął prowadzenie po pięknej indywidualnej akcji Kamila Mendeckiego, który minął obrońcę i bramkarza gości i z bliska oddał celny strzał. Po zdobyciu prowadzenia w szeregach "zielonych" nastąpiło niepotrzebne rozluźnienie. Drużyna "niebieskich" dążyła do wyrównania i cel osiągnęła. Po zagraniu w pole karne gospodarzy piłki nie zdołał wybić Copik i pomocnik Ruchu wykorzystał sytuację sam na sam z Hajnszem. Do końca spotkania obie drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Dodał: X6per 25.05.2008 (Sunday) 21:53