Trampkarze '96 (21. kolejka): Grunwald 0-2 MK Górnik Katowice

Trampkarze 96:
Grunwald Ruda Śląska  0-2  MK Górnik Katowice  (0-0)

T.Nowok (z powodu kontuzji na II połowę nie wyszedł) - Ł.Kałuża, K.Kowalcze, D.Wiecha, A.Błachuta - M.Kura, B.Szczekała (kpt), M.Kuster, M.Wieczorek - R.Sobierajski, P.Czarnecki
Na zmiany wchodził: D.Korzus
Trener: Krzysztof OPAWSKI

Mecz rozpoczął sie od groźnych akcji gości. W 2. minucie spotkania po jednej z nich bramkarz Grunwaldu wykazał sie dobrą interwencją. W 10. minucie drugi groźny strzał w kierunku bramki "zielonych" oddał napastnik MK, lecz obok lewego słupka. Później goście atakowali, ale nieskutecznie. Wynik nie ulegał zmianie, aż po przerwie w 32. minucie po akcji sam na sam zawodnik gości wykazał sie większym sprytem, niż bramkarz Grunwaldu, Patryk Czarnecki, który zastąpił między słupkami kontuzjowanego Tomasza Nowoka (nie wyszedł na II połowę). W 36. minucie pierwszy raz zaatakowała drużyna gospodarzy. 10 minut później goście mogli zdobyć drugą bramkę, ale bramkarz Grunwaldu obronił rzut karny. 120 sekund potem po błędzie bramkarza Grunwald stracił bramkę na 0-2. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Dodał: beny 27.05.2008 (Tuesday) 21:21