Juniorzy '92 (20. kolejka): AKS Mikołów 7-0 Grunwald

AKS Mikołów 7-0 Grunwald Ruda Śląska (1-0)

M.Szymała - W.Giedziun, M.Markowicz (kpt), M.Tkaczek - M.Janus - D.Szczepaniuk, Ł.Kochański, K.Dudek, M.Pandzioch - R.Malejka, P.Martyn
Trener: Marek FEIGE
Kierownik: Tomasz BROŻEK

Mecz był rozgrywany wyjątkowo w czwartek z drużyną AKS-u Mikołów. Od początku spotkania gospodarze rzucili się do szturmu na bramkę "zielonych". 2 min spotkania pierwsza groźna akcja gości, lecz Szymała wybrania strzał. W 7 min po błędzie Szczepaniuka piłkę z linii bramkowej wybił Giedziun. 11 min Grunwald traci bramkę na 1-0 po błędzie Szymały. 20 min ofiarna interwencja naszego bramkarza. 24 min pierwszy strzał oddali zawodnicy Grunwaldu - Martyn uderzył z 16 metrów, lecz w srodek bramki. 30 min Szymała po raz kolejny ratuje nas przed utratą gola. 40 min strzał Malejki ze środka boiska, bramkarz gospodarzy łapie piłkę na raty. Do przerwy 1-0 . Druga połowa to pogrom zawodników Grunwaldu. 47 min 2-0 po wrzutce z prawej strony gola głową zdobywa napastnik gospodarzy. 49 min gol głową po rzucie rożnym i 3-0. 55 min kolejny gol na 4-0 po błędzie naszej defensywy. 64 min 5-0 po dobitce napastnika AKS-u. 70 min kolejny błąd defensywy Grunwaldu i gol na 6-0 dla AKS-u. 77 min po faulu Malejki sędzia odgwizduje rzut karny dla gospodarzy, do którego podchodzi bramkarz i strzałem na raty zdobywa bramkę.

"Gdyby tylko przyszli na mecz pozostali zawodnicy z rocznika '92 mecz byłby z pewnością bardziej wyrównany, dziękujemy wam"

Dodał: beny 30.05.2008 (Friday) 14:41