Trampkarze '94 (10. kolejka): Kolejarz Katowice 8-1 Grunwald

Kolejarz Katowice  8-1  Grunwald Ruda ¦l±ska  (3-0)

bramka: D.Babisz (8-1)

D.Swaczyna - P.Przybycin, P.Winkler, F.Kuberek - M.Swoboda - W.Kuster, M.Kopel, D.Babisz (kpt), D.Gomoluch (50. M.Szpoton) - K.Mercik, R.Sobierajski
Trener: Ryszard STONDZIK

Mecz 10. kolejki "zieloni" rozegrali na sztucznym boisku "Rapid" w Katowicach Koszutce. Warunki do gry - pogodowe jak i boiskowe - były wręcz idealne, ale halembianie niedzielnego meczu nie będ± mile wspominać, bowiem przegrali aż 1-8.
W 27. minucie, a więc na 180 sekund przed zakończeniem I połowy, Grunwald remisował z Kolejarzem 0-0. W ci±gu trzech pozostałych minut halembianie stracili 3 bramki. Pierwsz± Kolejarz zdobył po rykoszecie, drug± wrzucił sobie bramkarz Grunwaldu, a przy trzeciej zabrakło komunikacji między obrońc± a golkiperem. Najlepsz± sytuację nasi zawodnicy mieli przy stanie 0-0. Mateusz Kopel nie wykorzystał jednak sytuacji sam na sam.
W II połowie gospodarze ruszyli zdecydowanie do ataków i dołożyli 5 trafień. Honorowego gola dla Grunwaldu zdobył w ostatniej minucie spotkania Daniel Babisz strzałem z 14 metrów w róg pod poprzeczkę.

Dodał: Leszek 02.06.2008 (Monday) 23:09