Juniorzy '90/91 (29. kolejka): Grunwald 0-5 MKS Siemianowice Śl.

Juniorzy '90/91:
Grunwald Ruda Śląska  0-5  MKS Siemianowice Śląskie  (0-1)

M.Szymała - D.Szombara, Ł.Koś, D.Kopyto (kpt), P.Martyn - M.Miluski, M.Zuga, M.Markowicz, J.Brudny (46. M.Janus) - S.Żydek, T.Brożek
Trener: Marek FEIGE

W przedostatnim meczu sezonu "zieloni" przegrali z MKS-em Siemianowice 0-5. Goście objęli prowadzenie w 33. minucie. Napastnik MKS-u wykorzystał kiks kapitana Grunwaldu i strzałem przy słupku pokonał Martina Szymałę. Halembianie dzielnie trzymali się do 80. minuty. Później bramki posypały się jedna po drugiej - w 80., 81., 86. i 90. minucie. W Grunwaldzie najbliżej zdobycia bramki był nominalny bramkarz Sebastian Żydek, który zagrał w ataku. W 16. minucie po rzucie wolnym Łukasz Kosia strzelił po długim rogu tuż obok bramki. Z kolei minutę później piłkę z autu w pole karne przedłużył Tomasz Brożek, tam Michał Zuga odegrał do Sebastiana Żydka, który głową uderzył w róg bramki, jednak golkiper przyjezdnych zdołał sparować piłkę na róg.
W meczu z MKS-em nie mogli zagrać dwaj czołowi zawodnicy Grunwaldu - Łukasz Lein i Damian Majchrzyk.

Dodał: Leszek 15.06.2008 (Sunday) 19:49