Trampkarze '94 (1. kolejka): Jastrz±b Bielszowice 2-0 Grunwald

Trampkarze '94:
Jastrz±b Bielszowice  2-0  Grunwald Ruda ¦l±ska  (0-0)

D.Swaczyna - D.Hajnsz, P.Winkler, F.Kuberek - M.Swoboda - M.Kopel, D.Babisz (kpt), P.Przybycin, M.Warchoł - K.Mercik, D.Gomoluch
Trener: Ryszard STONDZIK

Od porażki 0-2 w Bielszowicach rozpoczęli rundę wiosenn± trampkarze '94 Grunwaldu. "Zieloni" wraz z Jastrzębiem trafili do grupy C i walcz± w niej o miejsca 13-19 w Podokręgu Katowice.
I połowa zakończyła się wynikiem 0-0. Halembianie nie wykorzystali dwóch sytuacji do zdobycia bramki - Paweł Przybycin zmarnował sam na sam z bramkarzem, a Dawida Gomolucha uprzedził w ostatniej chwili golkiper. Trener Ryszard Stondzik nie miał w tym spotkaniu nikogo na ławce rezerwowych i to też odbiło się na jego zespole. Kilkana¶cie minut po przerwie miejscowi w krótkim odstępie czasu zdobyli dwie bramki. Chwilę potem okazje na zmianę rezultatu mieli Paweł Przybycin i Daniel Babisz.
Trener Ryszard Stondzik powiedział po meczu, że gra jego zespołu mogła się podobać. Mogło być jeszcze lepiej, ale zabrakło ¶wieżej krwi w postaci zmienników.

Dodał: Leszek 30.03.2008 (Sunday) 22:02