Unia Racibórz  -  Grunwald Ruda Śląska  godz. 17.00
==>odśwież<==

UNIA RACIBÓRZ 0 - 1 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
93min - Michał Zuga

Gooooooooooooooooool Zuuuuuuuuuuuggggggiiiiiii!!!!! 1:0 dla "Zielonych" w 93 minucie gry!!!!
93min. - Unia 0 - 1 Grunwald!!!

Po 81 minutach gry brak bramek na stadionie Unii. Pomiędzy 66 a 81 minutą gry Unia miała przewagę i miała kilka sytuacji do zdobycia bramki ale też nie zdołała pokonać Janosz.
81min. - Unia 0 - 0 Grunwald.

Po 66 minutach gry wynik bezbramkowy, a Dariusz Kot trafia w poprzeczkę. Czy nie mogła ta piłka wpaść do bramki...?
66min. - Unia 0 - 0 Grunwald.

Po przerwie Kot miał "setkę" ale niestety spudłował. Po 54 minutach gry Grunwald remisuje zero do zera.
54min. - Unia 0 - 0 Grunwald.

Do przerwy Grunwald remisuje 0:0 z Unią Racibórz. Grunwald powinien prowadzić ale nie potrafi wykorzystać stworzonych sytuacji. A więc czekamy na pierwszą bramkę w tym sezonie na wyjeździe, a także na pierwsze zwycięstwo. PRZERWA: Unia 0 - 0 Grunwald.

W 31 minucie spotkania wciąż remis 0:0 ale "Zieloni" przeważają mają przewagę, więcej atakują i utrzymują się więcej przy piłce. Jak dotąd najgroźniejszy był rzut rożny po którym strzelał Tomasz Szpoton ale bramkarz Unii Bedryj obronił tę piłkę intuicyjnie. Unia 0 - 0 Grunwald.

Po kolejnych 13 minutach gry wynik utrzymuje się bezbramkowy.
20min. - Unia 0 - 0 Grunwald

Po 7 minutach gry Grunwald remisuje bezbramkowo z Unią.

Już za chwile rozpoczęcie spotkania, więc czekamy na pierwsze wieści z Raciborza.