1 - Sołtysik (niecelny)
1 - T.Szpoton (celny)
1 - Zuga (celny)

180. - mecz ligowy w I zespole Grunwaldu rozegrał Tomasz Szpoton.

4. - zwycięstwo w ostatnich 7 meczach (w tym 3 porażki) w Raciborzu odnieśli "zieloni". Był to 2. z rzędu triumf Grunwaldu - rok temu wygrał na wyjeździe 2-1. W pierwszych 10 spotkaniach halembianie nie potrafili wygrać na stadionie Unii - 6 remisów i 4 porażki.

3 - punkty zdobył w sobotę Grunwald. Były to pierwsze "oczka" i pierwsze zwycięstwo podopiecznych Ryszarda Stondzika w tym sezonie.

1 - zwycięstwo dzieli Grunwald od 700. zwycięstwa ligowego w historii.

1. - bramkę w 8. meczu ligowym zdobył dla I zespołu Grunwaldu Michał Zuga. 17-latek pojawił się na boisku w 84. minucie, a 9 minut później wpisał się na listę strzelców.

1. - mecz ligowy w barwach Grunwaldu rozegrał Marcin Łęcki. Jest on 451. zawodnikiem, który zadebiutował w I zespole "zielonych".

0 - bramek przepuścił w sobotę Henryk Janosz. Bramkarz "zielonych" rozpoczął sezon z czystym kontem.

Dodał: Leszek 18.08.2008 (Monday) 00:36