Dżokerzy IV ligi po 5 kolejkach

W 5. kolejce trzech rezerwowych wpisało się na listę strzelców.

W Czańcu w 64. minucie Tomasz Świerzyński zmienił autora pierwszego gola dla Przyszłości Piotra Kobeszkę, a 5 minut przed końcem meczu ustalił wynik na 2-0 dla gości z Rogowa.

W Bojszowach w starciu dwóch beniaminków bezapelacyjnie lepszy okazał się GTS. Zwycięstwo 4-1 z Rymerem Rybnik przypieczętował w 90. minucie 19-letni Kamil Oziemina - na boisku od 65. minuty.

Pojedynek innych beniaminków - Górnika Pszów z Concordią - przyniósł grad bramek. Miejscowi prowadzili już 2-0, jednak knurowianie zdobyli dwie bramki "do szatni". Po przerwie gospodarze dołożyli kolejne dwa trafienia - na 4-2 gola w 52. minucie strzelił Klaudiusz Szweda, który pojawił się na placu gry od początku II połowy. Concordia po raz drugi musiała gonić wynik i w 70. minucie była bliska doprowadzenia do wyrównania, jednak bramkarz Górnika nie dał się pokonać po strzale z rzutu karnego.

Dżokerzy po 5 kolejkach:
3 bramki: Kuś (Rogów)
2 bramki: Hendel (Łaziska), Kobeszko (Rogów), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Ciepichał (Zapora), Kostecki (Jastrzębie II), Mikulski (Concordia), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Szala (Ornontowice), Szweda (Pszów), Szymoniak (Łąka), Świerzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Widenka (Pszów), Zuga (Grunwald)

źródło: własne, "Sport", strony internetowe klubów IV ligi

Dodał: Leszek 03.09.2008 (Wednesday) 13:54