Trampkarze '94 (2. kolejka): Grunwald 7-0 Podlesianka Katowice

Grunwald Ruda Śląska  7-0  Podlesianka Katowice  (1-0)

P.Przybycin 2 (2-0, 6-0)
D.Gomloluch 1 (3-0)

D.Swaczyna - D.Hajnsz, P.Winkler, F.Kuberek - M.Swoboda - M.Kopel (M.Szpoton), P.Przybycin, M.Warchoł, W.Kuster (K.Mercik) - D.Gomoluch (R.Sobierajski), D.Babisz (kpt)
Trener: Ryszard STONDZIK

Dzisiejszego poranka podopieczni trenera Ryszarda Stondzika wreszcie odnieśli zwycięstwo w obecnym sezonie. A jak już wygrać, to wysoko. Zaaplikowali Podlesiance Katowice siedem bramek, a przy lepiej nastawionych celownikach, mogli pokusić się nawet o wynik dwucyfrowy. Przełomowym momentem spotkania był rzut rożny gospodarzy z 23. minuty, kiedy to obrońca gości ręką wybił piłkę zmierzającą do siatki. Czerwona kartka i Podlesianka gra w osłabieniu, a pewnym strzelcem na 1-0 zostaje Babisz i ustala wynik do przerwy. Po zmianie stron goście mogli doprowadzić do remisu, kiedy to w 35. minucie trafili w słupek, a dobitką w poprzeczkę. Jak trafiać do siatki pokazali gospodarze. Najpierw po składnej akcji Przybycin lewą nogą podwyższył na 2-0, a chwilę później ładnym strzałem "za kołnierz" popisał się Gomoluch. Dwie kolejne bramki dorzucił kapitan Babisz, wykorzystując dwie sytuacje sam na sam. W doliczonym czasie gry znów trafił Przybycin, a wynik spotkania ustalił Babisz, zaliczając czwarte trafienie.

Dodał: sw_franek 05.04.2008 (Saturday) 20:02