Dżokerzy IV ligi w 6. i 7. kolejce

W 6. kolejce tylko jeden zawodnik zdobył gola po wejściu z ławki. W Bielsku-Białej Przyszłość prowadziła od 47. minuty po golu z rzutu karnego. Rekord wyrównał na 3 minuty przed końcem meczu za sprawą rezerwowego Sebastiana Łaciaka, który pojawił się 120 sekund wcześniej. Wynikiem 1-1 zakończył się pojedynek w Cygańskim Lesie i lider z Rogowa stracił pierwsze punkty w sezonie.

Z kolei w ostatniej, 7. kolejce trzech zmienników trafiło do siatki. W Pszowie Górnik pokonał Grunwald. Okazałe zwycięstwo 4-1 przypieczętował w 86. minucie Klaudiusz Szweda - na boisku od początku II połowy. W Jastrzębiu zawodnik gospodarzy także ustalił wynik spotkania. Błażej Pawliczek 5 minut przed końcem meczu zdobył gola na 3-1 dla "rezerwistów" w starciu z Rekordem, a pojawił się na placu gry kwadrans po przerwie. Natomiast w Ornontowicach Gwarek przegrał już 4. mecz u siebie w IV lidze i pozostaje nadal bez punktu na własnym terenie. Po golach w 26. i 50. minucie Zapora prowadziła 2-0. W 75. minucie trener Gwarka Jarosław Zajdel postanowił pomóc swoim podopiecznym i wszedł na boisko. 5 minut później pokonał bramkarza z Porąbki w sytuacji sam na sam. Więcej goli w tym meczu już nie padło.

Dżokerzy po 7 kolejkach:
3 bramki: Kuś (Rogów)
2 bramki: Hendel (Łaziska), Kobeszko (Rogów), Szweda (Pszów), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Ciepichał (Zapora), Kostecki (Jastrzębie II), Łaciak (Rekord), Mikulski (Concordia), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pawliczek (Jastrzębie II), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Szala (Ornontowice), Szymoniak (Łąka), Świerzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald)

źródło: własne, "Sport", strony internetowe klubów IV ligi

Dodał: Leszek 12.09.2008 (Friday) 15:01