Strzelcy IV ligi po 9 kolejkach

W 9. kolejce piłkarze IV ligi strzelili 31 bramek. Kanonada miała miejsce w Łące. Gospodarze przegrywali już 0-2, ale później zdobyli cztery kolejne gole. Zapora zdołała w krótkim czasie doprowadzić do remisu 4-4. Ostatnie słowo należało jednak do LKS-u, który dziewięć minut przed końcem meczu zdobył zwycięskiego gola (5-4). W tym spotkaniu swoją 5. bramkę w sezonie strzelił dla Łąki Andrzej Maślorz. Z kolei dwa trafienia dla Porąbki zaliczył Norbert Ciepichał i również ma 5 bramek. Ponadto tą samą liczbą goli po tej kolejce mogą pochwalić się: Tomasz Borowczyk (Czaniec) - gol w meczu z Unią, Marcin Kondzielnik (Żabnica) - trafienie w spotkaniu z Rymerem oraz Tomasz Dura (Concordia) - bramka z Bojszowami. Pomocnik knurowian w wyjazdowym meczu z GTS-em zdobył gola kontaktowego (na 1-2). Wkrótce dwukrotnie do siatki trafił jego kolega z zespołu Dariusz Oleś i Concordia niespodziewanie wygrała 3-2, marnując jeszcze w 90. minucie rzut karny. Oleś, zdobywając 5. i 6. gola, wraz z Piotrem Kusiem (Rogów, bez bramki w tej serii) i Dariuszem Halszką (Marklowice, otworzył wynik w meczu z Grunwaldem) przewodzą w trójkę stawce strzelców II grupy IV ligi śląskiej.

Klasyfikacja strzelców: grupa II