Juniorzy '93 (8. kolejka): Grunwald 1-0 Szombierki Bytom

Grunwald Ruda Śląska  1-0  Szombierki Bytom  (0-0)

1-0 Iwanowski, 79 min.

A.Hajnsz - A.Wieczorek, K.Matla, R.Cieśluk, W.Giedziun - D.Copik, M.Bugański (kpt), M.Cebula (41. T.Kęsik, 79. D.Paszek) - K.Iwanowski, P.Przybycin (64. Ł.Kochański), J.Haase
Rezerwowy: D.Mańka
Trener: Jan BANAŚ

W sobotę Grunwald odniósł 4. zwycięstwo w sezonie. "Zieloni" pokonali 1-0 Szombierki Bytom. W I połowie oba zespoły miały kilka okazji, ale skończyło się bez bramek. W drugiej części meczu Grunwald atakował - dobrze było tylko do "16-stki" - a groźne kontry wyprowadzali goście i gdyby nie Artur Hajnsz między słupkami, to podopieczni Jana Banasia z pewnością by przegrywali. W przedostatniej minucie padła jedyna bramka meczu i zdobyli ją halembianie. Jakub Haase wrzucił piłkę z rzutu rożnego, z minął się z nią obrońca, nogę tylko dostawił Krzysztof Iwanowski i po chwili odbierał gratulacje od kolegów.

Dodał: Leszek 04.10.2008 (Saturday) 11:46