Juniorzy '91 (8. kolejka): Grunwald 0-10 GKS Gieksa Katowice

Juniorzy '91:
Grunwald Ruda Śląska  0-10  GKS Gieksa Katowice  (0-3)

0-1 (13.), 0-2 (32.), 0-3 (33.), 0-4 (47.), 0-5 (49.), 0-6 (54.), 0-7 (60.), 0-8 (74.), 0-9 (83.), 0-10 (86.)

S.Żydek - D.Szombara, P.Martyn, D.Kopyto, Ł.Lein (kpt), Ł.Koś - M.Kasprzak (46. M.Szołtysek), P.Kucharz, M.Wasylko - B.Majowski (46. M.Janus), T.Brożek (46. M.Szymała)
Trener: Marek FEIGE

W meczu 8. kolejki Grunwald uległ GKS-owi Katowice 0-10. "Zieloni" bez dwóch czołowych graczy - Majchrzyka i Zugi - nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem. Do przerwy halembianie stracili trzy bramki, a w drugiej części meczu było jeszcze gorzej. GKS 7 razy umieszczał piłkę w siatce. Nie miał swojego dnia też bramkarz Grunwaldu Sebastian Żydek, na konto którego można zapisać kilka bramek. Podopieczni Marka Feige próbowali zdobyć bramkę honorową. Najbliżej byli w 67. minucie, kiedy to Daniel Szombara dwukrotnie trafił w słupek.
Za tydzień "zieloni" pauzują, a za dwa zagrają u siebie z Zagłębiem Sosnowiec.

Dodał: Leszek 05.10.2008 (Sunday) 11:54