Dżokerzy IV ligi po 11 kolejkach

W ostatniej kolejce IV ligi padło blisko 40 goli, jednak tylko trzech rezerwowych trafiło do siatki.

W Rybniku już w 6. minucie kontuzjowanego napastnika Unii Kamila Szałkowskiego zastąpił Adam Kiełtyka, który od początku uczestniczył w pogromie miejscowego Rymera (7-1), a sam wpisał się na listę strzelców dwanaście minut przed końcem spotkania, podwyższając wynik na 5-1.
Polonia Marklowice pokonała u siebie Górnika Pszów 7-1. Honorową bramkę dla gości zdobył w 86. minucie Tycjan Liberacki, przebywający na placu gry od początku II połowy.
W Rogowie kandydat do awansu sensacyjnie stracił punkty w starciu z Concordią Knurów (2-4). Przyszłość objęła prowadzenie w 17. minucie. Kilka minut później dwa gole zdobyli goście, a 23 minuty po przerwie dołożyli jeszcze trzeciego. Po tej bramce trener Przyszłości dokonał podwójnej zmiany, wpuszczając m.in. Łukasz Pykę, który w 78. minucie zdobył gola kontaktowego. Ostatnie słowo należało jednak do Concordii.

Dżokerzy po 11 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
4 bramki: Kuś (Rogów)
2 bramki: Hendel (Łaziska), Kobeszko (Rogów), Liberacki (Pszów), Przesdzing (Concordia), Szweda (Pszów), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Chołuj (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Janosz (Zapora), Kiełtyka (Unia), Kostecki (Jastrzębie II), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Mikulski (Concordia), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pawliczek (Jastrzębie II), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Sobala (Pszów), Szala (Ornontowice), Szałkowski (Unia), Szymoniak (Łąka), Świerzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald)