Dżokerzy IV ligi po 12 kolejkach

W 12. kolejce w Knurowie i Jastrzębiu dali o sobie znać zmiennicy.

Concordia grała z ostatnim w tabeli Rymerem. Po golach w 45. i 72. minucie gospodarze prowadzili 2-0. Kwadrans przed końcem meczu na boisku pojawił się 18-letni Mateusz Mikulski, który w 87. minucie przypieczętował zwycięstwo knurowian 3-0.

GKS II Jastrzębie przed tą kolejką wygrał wszystkie spotkania u siebie (6). W meczu z GTS-em Bojszowy zanosiło się na pierwszą porażkę. Beniaminek zdobył bramki w 20. i 53. minucie, jednak po raz czwarty w sezonie stracił punkty prowadząc 2-0 (wcześniej w 1. kolejce z Łąką remis 2-2, w 8. także remis z Unią 2-2 i w 9. porażka z Concordią 2-3; natomiast w 11. kolejce podopieczni Bronisława Loski wygrywali 1-0 z Grunwaldem, ale dali sobie strzelić gole w 87. i 88. minucie). Rezerwa Jastrzębia złapała kontakt w 77. minucie, a siedem minut później wyrównała po trafieniu Błażeja Pawliczka, który od 70. minuty przebywał na placu gry.

Dżokerzy po 12 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
4 bramki: Kuś (Rogów)
2 bramki: Hendel (Łaziska), Kobeszko (Rogów), Liberacki (Pszów), Mikulski (Concordia), Pawliczek (Jastrzębie II), Przesdzing (Concordia), Szweda (Pszów), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Chołuj (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Janosz (Zapora), Kiełtyka (Unia), Kostecki (Jastrzębie II), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Sobala (Pszów), Szala (Ornontowice), Szałkowski (Unia), Szymoniak (Łąka), Świerzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald)