Przyszłość Rogów - Grunwald Ruda Śląska godz. 15.00
==>odśwież<==

1-0 Kobeszko, 49 min.

Koniec: 1-0

75 min. gra się wyrównała, ale wciąż 1-0

60 min. 1-0, Rogów zaczyna coraz bardziej przeważać

Niestety - 1-0 dla Przyszłości, w 49 min. Piotr Kobeszko głową pokonuje Matuszczyka

Czy w II połowie uda się naszym utrzymać korzystny rezultat, a może pokuszą się o pełną pulę?

Około godz. 16:05 zakończyła się pierwsza połowa, gdyż zawodnik Przyszłości usztywniony leżał na boisku 20 minut w oczekiwaniu na karetkę

Do przerwy: 0-0 (Grunwald póki co jest równorzędnym przeciwnikiem dla Przyszłości; najlepszą sytuację rogowianie mieli tą, po której trafili w słupek, a Grunwaldu strzały Sadloka i Łęckiego)

40. minuta (0-0): nadal bez bramek na stadionie w Rogowie;
I połowa potrwa dłużej ze względu na przerwę w grze na początku spotkania (zderzenie zawodników)

35 min. 0-0

Po 25 minutach 0-0 - Grunwald w międzyczasie oddał dwa groźne strzały (Sadlok i Łęcki), a Rogów trafił w 20. minucie w słupek!

20. minuta: 0-0

Obaj zawodnicy Rogowa, którzy się zderzyli - Sander i Kachel - zostali zmienieni. Kachel wciąż leży na murawie i jest opatrywany, czekając na karetkę; diagnoza masera: wstrząs mózgu

7. minuta (0-0): nastąpiła przerwa w grze z powodu zderzenia się 2 piłkarzy gospodarzy; jak donosi nasz wysłannik wygląda to poważnie, w opatrunku pomaga też i nasz "maser", wezwano karetkę

SKŁADY:
Przyszłość: Jastrzębowski - Malcher, Sosna, Sander, Kachel - Lalik, Romanowicz, Pokorny, Waga - Kobeszko, Kuś
Grunwald: Matuszczyk - Sołtysik, T.Szpoton, Jarczyk - R.Szpoton, Zuga, Karcz, Wojtasiewicz, Łęcki - Rudyk, Sadlok

W ostatnich 5 meczach Przyszłość grała poniżej oczekiwań - tylko 5 zdobytych punktów na 15 możliwych - i do lidera traci już 12 oczek. Z kolei Grunwald po serii porażek ostatnio odniósł zwycięstwo i zanotował remis. "Zieloni" lepiej spisują się na wyjazdach. Liczymy, że uda się "coś" urwać faworyzowanemu zespołowi Przyszłości.

Dodał: Leszek 19.10.2008 (Sunday) 15:01