Archiwum 2008

Dżokerzy IV ligi po 13 kolejkach

W 13. kolejce mimo zdobytych ledwie 15 goli znalazł się w¶ród strzelców jeden dżoker.

W Łaziskach Górnych tuż po przerwie po golu 18-letniego Kamila Roczniaka Polonia prowadziła z Uni± 1-0. Sukces gospodarzy przypieczętował w 93. minucie inny 18-latek - Karol Króliczek, który pojawił się na boisku 8 minut wcze¶niej.

Dżokerzy po 13 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
4 bramki: Ku¶ (Rogów)
2 bramki: Hendel (Łaziska), Kobeszko (Rogów), Liberacki (Pszów), Mikulski (Concordia), Pawliczek (Jastrzębie II), Przesdzing (Concordia), Szweda (Pszów), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Chołuj (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Janosz (Zapora), Kiełtyka (Unia), Kostecki (Jastrzębie II), Króliczek (Łaziska), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Sobala (Pszów), Szala (Ornontowice), Szałkowski (Unia), Szymoniak (Ł±ka), ¦wierzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald)