Juniorzy '93 (11. kolejka): Polonia Bytom 2-1 Grunwald

Polonia Bytom  2-1  Grunwald Ruda Śląska  (2-1)

1-1 samobójcza, 25 min. (po dośrodkowaniu Iwanowskiego z rogu)
2-1 30 min.

A.Hajnsz - A.Wieczorek, K.Matla, R.Cieśluk, W.Giedziun - D.Copik, M.Bugański (kpt), K.Mendecki - J.Haase, T.Kęsik (D.Paszek), K.Iwanowski
Rezerwowy: Ł.Kochański
Trener: Jan BANAŚ

W 11. kolejce Grunwald zagrał na boisku wicelidera tabeli, Polonii Bytom. "Zieloni" nieznacznie ulegli gospodarzom 1-2, a wszystkie bramki padły w I połowie.
Polonia od początku rzuciła się do ataków, a Grunwald ograniczył się do wybijania piłki na oślep, byle do przodu. W 5. minucie gospodarze po strzale zza pola karnego objęli prowadzenie. W kolejnych minutach bytomianie mieli jeszcze sporo okazji na podwyższenie rezultatu, w tym 3 razy trafiając w poprzeczkę. Zawodnicy Grunwaldu pierwszą akcję przeprowadzili w 25. minucie, po której wywalczyli rzut rożny. Z kornera wrzucił Krzysztof Iwanowski, piłka odbiła się niefortunnie od obrońcy i wpadła do siatki - 1-1. Goście długo z remisu się nie cieszyli, gdyż już 5 minut później zawodnik Polonii przebiegł z piłką pół boiska i podał do kolegi z zespołu, który strzelił do pustej bramki. W tej części gry doskonałą okazję miał Daniel Copik, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam, choć trzeba dodać, że strzelał z ostrego kąta.
W drugiej połowie walka toczyła się głównie w środku pola. "Zieloni" częściej gościli pod polem karnym Polonii, która z kolei już nie stworzyła tak dobrych okazji jak w pierwszej połowie. Grunwald miał dwa rzuty wolne z bliskiej odległości, jednak nie zamienił ich na gola. W ostatnich 10 minutach halembianie ciągle atakowali, ale niestety bez efektów.