Juniorzy '91 (11. kolejka): Stadion ¦l±ski Chorzów 3-0 Grunwald

Stadion ¦l±ski Chorzów  3-0  Grunwald Ruda ¦l±ska  (2-0)

S.Żydek - D.Szombara, Ł.Lein (kpt) (70. M.Wasylko), D.Kopyto, K.Wyrwich, M.Szymała - A.Orłowski, P.Martyn, B.Majowski, M.Kasprzak - T.Brożek
Trener: Marek FEIGE
Kierownik: Damian MAJCHRZYK

Drużyna juniorów starszych Grunwaldu zmierzyła się w niedzielę w Chorzowie ze Stadionem ¦l±skim. Przed meczem gospodarze zajmowali pierwsze miejsce w tabeli.
"Zieloni" przez większo¶ć wczorajszego spotkania bronili dostępu do własnej bramki. W pierwszej połowie zawodnicy z Halemby stracili gole po własnych błędach w 35. i 38. minucie. Druga połowa zaczęła się od trafienia gospodarzy na 3-0 po błędzie naszego bramkarza. Najlepsze okazje do zdobycia gola dla Grunwaldu mieli Adrian Orłowski oraz Paweł Martyn.

Następne spotkanie juniorzy rozegraj± za dwa tygodnie w niedzielę. Na własnym boisku w meczu derbowym zmierz± się ze Slavi± Ruda ¦l±ska.

Dodał: beny 27.10.2008 (Monday) 18:34