Strzelcy IV ligi po 15 kolejkach

W ostatniej kolejce rundy jesiennej strzelono 31 bramek. "Na szóstkę" zagrali zawodnicy z Żabnicy (6-0), Czańca (6-1) i Rogowa (6-2).

Czołowi strzelcy ligi strzelili w 15. kolejce po golu, który miał różne znaczenie dla ich drużyn.
W Bojszowach Polonia Marklowice wygrała 1-0, a jedyne trafienie - 11. w sezonie - zaliczył przed przerwą z rzutu karnego Dariusz Halszka. Do sporej niespodzianki doszło w Czańcu, gdzie druzgocącej porażki doznał 3. zespół tabeli Gwarek Ornontowice. LKS do tej pory zdobył u siebie ledwie 4 bramki, a beniaminkowi zaaplikował aż 6, prowadząc już po 28 minutach 5-0. Honorowe trafienie dla gości zdobył pięć minut przed końcem meczu Jacek Janiak i ma tyle samo goli co napastnik z Marklowic. Z kolei trzeci w klasyfikacji strzelców Dariusz Oleś z Concordii Knurów, legitymujący się jedną bramką mniej, strzelił gola dającego punkt jego drużynie w wyjazdowym meczu w Raciborzu (1-1).
We wspomnianym wyżej meczu w Czańcu (6-1) po dwie bramki dla LKS-u zdobyli: Tomasz Borowczyk (6. i 7. gol w sezonie) oraz Tomasz Majdak (pierwsze trafienia w rozgrywkach). Także 2 gole w tej kolejce zdobyli: Wojciech Dzierżenga (6. i 7. gol) i Wojciech Pucka (1. i 2. gol) z Przyszłości Rogów w starciu z Pszowem (6-2) oraz Rafał Łybyk (5. i 6. gol) ze Skałki Żabnica w wygranym 6-0 meczu z Grunwaldem. 8. bramkę w sezonie strzelił jego kolega z drugiej linii Marcin Kondzielnik.

Klasyfikacja strzelców: grupa II