Juniorzy '93 (12. kolejka): Grunwald 5-0 Andaluzja Piekary Śląskie

Grunwald Ruda Śląska  5-0  Andaluzja Piekary Śląskie  (2-0)

4-0 Iwanowski, 73 min.
5-0 Cebula, 78 min.

A.Hajnsz (D.Mańka) - A.Wieczorek, R.Cieśluk, K.Matla, W.Giedziun - D.Copik, M.Bugański (kpt), K.Mendecki - T.Kęsik (M.Cebula), K.Iwanowski, J.Haase
Trener: Jan BANAŚ

W przedostatnim meczu rundy jesiennej Grunwald rozgromił Andaluzję Piekary Śląskie 5-0.
"Zieloni" od początku zaatakowali, co już w 5. minucie dało efekt. Ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Kamil Mendecki. Gospodarze ciągle utrzymywali się przy piłce i parli do przodu. W 15. minucie po rzucie rożnym w zamieszaniu w polu karnym najlepiej zachował się Daniel Copik, który podwyższył wynik na 2-0. Do końca połowy halembianie przeważali i kontrolowali przebieg gry.
Na drugą połowę Grunwald wyszedł rozluźniony, przez co pierwsze 20 minut tej odsłony przebiegało pod dyktando gości z Piekar. Mieli oni dużo sytułacji, ale w tym dniu Artur Hajnsz był nie do pokonania, popisując się wspaniałymi interwencjami. Podopieczni Jana Banasia zaczęli grać swoje dopiero w ostatnim kwadransie i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 70. minucie wprowadzony wcześniej Michał Cebula lobem posłał piłkę nad bramkarzem, a wbiegający Krzysztof Iwanowski dopełnił dzieła, strzelając do pustej bramki. Trzy minuty później znów dał o sobie znać "Iwan", który popisał się ładnym uderzeniem w okienko. W końcowych minutach wynik ustalił Michał Cebula. "Cebul" w sytuacji sam na sam minął bramkarza i strzelił do putej bramki.