Dżokerzy IV ligi po 16 kolejkach

W 16. kolejce spośród 32 goli 3 były udziałem rezerwowych i wszyscy (praktycznie) pieczętowali wysokie wygrane swoich zespołów.

W Bojszowach zawodnik Łąki Tomasz Kropidło ustalił w 87. minucie wynik na 4-0 dla LKS-u, pięć minut po wejściu na boisko. W Czańcu miejscowy LKS rozbił 4-0 trzecią w tabeli Polonię Marklowice. W doliczonym czasie gry gości "dobił" Łukasz Biliński, który pojawił się na murawie w 70. minucie. Natomiast w Rybniku Górnik Pszów rozgromił outsidera tabeli 6-0. Rymer jedyny punkt w lidze zdobył w 1. kolejce właśnie z Górnikiem, ale w sobotę już do przerwy (4-0) został odarty ze złudzeń. Na 5-0 kwadrans przed końcem meczu podwyższył Kamil Jackowski, przebywający od 60. minuty na placu gry.

Dżokerzy po 16 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
4 bramki: Kuś (Rogów)
3 bramki: Liberacki (Pszów), Pawliczek (Jastrzębie II)
2 bramki: Borowczyk (Czaniec), Hendel (Łaziska), Kobeszko (Rogów), Mikulski (Concordia), Przesdzing (Concordia), Szweda (Pszów), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Biliński (Czaniec), Blady (Żabnica), Chołuj (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Jackowski (Pszów), Janosz (Zapora), Kiełtyka (Unia), Kostecki (Jastrzębie II), Kropidło (Łąka), Króliczek (Łaziska), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Nikodem (Żabnica), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Sobala (Pszów), Szala (Ornontowice), Szałkowski (Unia), Szymoniak (Łąka), Świerzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald), A.Żur (Łąka)