Juniorzy '93 (13. kolejka): Promotor Zabrze 1-2 Grunwald

Promotor Zabrze  1-2  Grunwald Ruda Śląska  (1-0)

1-1 Mendecki, 50 min.
1-2 Mendecki, 55 min.

A.Hajnsz - A.Wieczorek, R.Cieśluk, K.Matla, W.Giedziun - D.Copik (Ł.Kochański), M.Bugański (kpt), K.Mendecki - K.Iwanowski, J.Haase, M.Cebula (T.Kęsik)
Trener: Jan BANAŚ

Zwycięstwem zakończyli rundę jesienną juniorzy młodsi Grunwaldu. W Zabrzu pokonali Promotora 2-1.
Początek meczu to niefrasobliwość w obronie graczy Grunwaldu i już w 10. minucie zawodnik Promotora strzelił bramkę, mijając po kontrze w pojedynkę całą obronę. Gospodarze mieli kolejne sytuacje, m.in. strzał w słupek czy przestrzelenie pustej bramki. Halembianie w tej odsłonie nie stworzyli tak dobrych okazji.
Od początku II połowy "zieloni" zaatakowali, co wkrótce dało efekty. W 50. minucie wspaniałym strzałem zza pola karnego popisał się Kamil Mendecki, który doprowadził do wyrównania. Pięć minut później pomocnik Grunwaldu skopiował swój wyczyn. Kolejny znakomity strzał zza pola karnego z tej samej pozycji i piłka wylądowała w siatce. Miejscowi próbowali doprowadzić do remisu, ale nie udało im się to i 3 punkty pojechały do Halemby.