Archiwum 2008

Dżokerzy IV ligi po 17 kolejkach

W ostatniej kolejce w tym roku (15 listopada) wprawdzie tylko dwóch rezerwowych zdobyło bramki, ale byli to najlepsi dżokerzy ligi.

W Marklowicach Polonia uległa 0-4 Przyszło¶ci. Wysokie zwycięstwo rogowian przypieczętował w ostatniej minucie Piotr Ku¶, który pojawił się na placu gry w 78. minucie. Było to 5. trafienie napastnika wicelidera "z ławki", a 8. ogólnie.

Rezerwa Jastrzębia podejmowała w drugiej kolejce rundy rewanżowej Polonię Łaziska. Do przerwy go¶cie po skutecznie wykonanym rzucie karnym prowadzili 1-0. W 69. minucie na boisko wszedł Błażej Pawliczek i sze¶ć minut przed końcem meczu jego gol - 5. w sezonie i 4. jako dżokera - dał remis, a rywala pozbawił dwóch punktów.

Dżokerzy po 17 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
5 bramek: Ku¶ (Rogów)
4 bramki: Pawliczek (Jastrzębie II)
3 bramki: Liberacki (Pszów)
2 bramki: Borowczyk (Czaniec), Hendel (Łaziska), Kobeszko (Rogów), Mikulski (Concordia), Przesdzing (Concordia), Szweda (Pszów), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Biliński (Czaniec), Blady (Żabnica), Chołuj (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Jackowski (Pszów), Janosz (Zapora), Kiełtyka (Unia), Kostecki (Jastrzębie II), Kropidło (Ł±ka), Króliczek (Łaziska), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Nikodem (Żabnica), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Sobala (Pszów), Szala (Ornontowice), Szałkowski (Unia), Szymoniak (Ł±ka), ¦wierzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald), A.Żur (Ł±ka)