Juniorzy '92 (13. kolejka): Grunwald 0-3 MOSM Tychy

Juniorzy '92:
Grunwald Ruda Śląska  0-3  MOSM Tychy  (0-3)

M.Szymała - M.Markowicz, Ł.Koś, R.Malejka (kpt), M.Miluski - Paweł Najda, Piotr Najda, K.Wasielewski - R.Młodawski, P.Kępczyński
Trener: Grzegorz SKIBA

Młodsi juniorzy Grunwaldu spotkanie z MOSM Tychy zaczęli w dziesięciu, bowiem tylko tylu zawodników stawiło się na zbiórkę. Drużyna gości wykorzystała ten fakt i już od pierwszych minut rzuciła się do ataków. Prowadzenie uzyskała już w 3. minucie: piłka trafiła w polu karnym do napastnika z Tychów, ten łatwo ograł obrońcę i z bliska uzyskał prowadzenie. MOSM mógł podwyższyć wynik, ale w 12. minucie piłka wpierw przeszła tuż obok słupka, a w 14. napastnik gości z 5 metrów nie trafił do pustej bramki. Grunwald próbował atakować, ale ich ataki były szybko rozbijane przez pewnie grającą obronę Tychów. Sami zaś zdobywali kolejne bramki. Najpierw w 17. minucie strzał zza pola karnego próbował łapać bramkarz miejscowych, ale piłka odbiła mu się od ręki i wtoczyła do bramki. Udanej interwencji na pewno nie ułatwiły obfite opady deszczu i śliska murawa. Na 0-3 podwyższył strzelec pierwszej bramki, który otrzymał piłkę z prawej strony i niepilnowany spokojnie przyjął, i uderzył po długim rogu. Na drugą połowę Grunwald już nie wyszedł, bowiem 3 zawodników nie mogło kontynuować gry z powodu jutrzejszego występu w juniorach starszych.

Dodał: sw_franek 12.04.2008 (Saturday) 15:03