Trampkarze '94 (3. kolejka): Górnik Wesoła 5-2 Grunwald

Górnik Wesoła  5-2  Grunwald Ruda Śląska  (3-1)

bramki: P.Przybycin (1-1), D.Babisz (5-2)

D.Swaczyna - D.Hajnsz, P.Winkler, F.Kuberek - M.Swoboda - M.Warchoł, M.Kopel, P.Przybycin, W.Kuster (54. M.Szpoton) - K.Mercik (40. R.Sobierajski), D.Babisz (kpt)
Trener: Ryszard STONDZIK

W 3. kolejce Grunwald przegrał w Wesołej 2-5. Bramki dla gospodarzy padły, jak to określił trener Grunwaldu, "z niczego". Błędy "zielonych" bezlitośnie wykorzystali gospodarze. Trener Ryszard Stondzik ubolewa, że brakuje mu bramkarza i musi stawiać między słupkami zawodnika z pola.
Miejscowi objęli prowadzenie w 2. minucie. Grunwald wyrównał trzy minuty później. Po strzale Daniela Babisza bramkarz odbił piłkę, a do pustej siatki futbolówkę posłał Paweł Przybycin. Do przerwy Górnik dołożył dwa trafienia i po przerwie również. W 58. minucie rozmiary porażki zmniejszył kapitan Daniel Babisz, który po wywalczeniu piłki w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza.

Dodał: Leszek 12.04.2008 (Saturday) 16:53