Juniorzy '90/91 (18. kolejka): Grunwald 0-3 Orzeł Nakło Śląskie

Juniorzy '90/91:
Grunwald Ruda Śląska  0-3  Orzeł Nakło Śląskie  (0-2)

S.Żydek - Ł.Koś (46. Piotr Najda), Ł.Lein, M.Markowicz (46. Paweł Najda) - D.Kopyto - M.Kasprzak (46. K.Krawczyk), D.Szombara, D.Majchrzyk (kpt), R.Malejka (46. T.Brożek) - B.Majowski, M.Zuga
Trener: Marek FEIGE

W spotkaniu rozegranym przed południem Grunwald przegrał z czołowym zespołem ligi, Orłem Nakło Śląskie, 0-3. W całym meczu "zieloni" tylko raz zagrozili bramce rywala - w 35. minucie, jednak zabrakło wykończenia. Goście objęli prowadzenie w 10. minucie. Napastnik Orła otrzymał piłkę za plecy obrońców i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi. W 32. minucie mogło być już 2-0, ale w sytuacji jeden na jeden górą był golkiper halembian, który sparował uderzenie, a dobitka - praktycznie do pustej bramki - była niecelna. Na dwie minuty przed końcem I połowy po strzale w długi róg Orzeł zdobył drugiego gola. Jeszcze w doliczonym czasie gry Grunwald uratowała poprzeczka, a dobitkę wybił Sebastian Żydek.
W II połowie obraz gry się nie zmienił. Goście bez problemów rozbijali ataki Grunwaldu, przez co bramkarz z Nakła był bezrobotny, a sami dążyli do zdobycia kolejnych bramek. Z kilku okazji wykorzystali jedną - w 71. minucie.

Dodał: Leszek 13.04.2008 (Sunday) 17:02