Juniorzy '90/91 (19. kolejka): Ruch Radzionków 6-2 Grunwald

Ruch Radzionków  6-2  Grunwald Ruda Śląska  (3-0)

bramki: M.Zuga 2 (3-1, 3-2 - karny)

S.Żydek - D.Kopyto, Ł.Koś, Ł.Lein (kpt), P.Martyn - D.Szombara (75. T.Brożek), M.Szołtysek, D.Majchrzyk, M.Kasprzak (70. K.Krawczyk) - M.Zuga, R.Malejka
Trener: Marek FEIGE

W spotkaniu 19. kolejki Grunwald przegrał w Radzionkowie z Ruchem 2-6. Trener Marek Feige nie mógł w tym spotkaniu skorzystać z Bartosza Majowskiego, którego sędzia nie dopuścił do gry ze względu na brak dokumentu tożsamości.
Do przerwy miejscowi prowadzili 3-0 po bramkach w 14., 17. i 24. minucie. Wszystkie trzy gole padły po rzutach rożnych. W I połowie "Cidry" mogły dołożyć także kolejne trafienie, ale przy stanie 3-0 zawodnik tego zespołu przestrzelił rzut karny. "Zieloni" nie złożyli broni i od początku II części gry ruszli do ataku. W 59. minucie po podaniu Mateusza Szołtyska Michał Zuga minął bramkarza i posłał piłkę do siatki. Szesnaście minut później napastnik Grunwaldu po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Po faulu na Rafale Malejce pewnie wykonał rzut karny. Za 30 minut II połowy trzeba pochwalić podopiecznych Marka Feige, gdyż zagrali bardzo dobrze i rywal nie miał nic do powiedzenia. Później jednak halembianie opadli z sił, co skrzętnie wykorzystali gospodarze. W 78. minucie zrobiło się 4-2. Dwa ostatnie gole padły w 88. minucie - z karnego - i w 90. minucie.
Wyróżniającymi się postaciami w ekpie Grunwaldu byli Rafał Malejka, Mateusz Szołtysek i Michał Zuga.