Trampkarze '94 (4. kolejka): Grunwald 3-2 Kolejarz Katowice

Grunwald Ruda Śląska  3-2  Kolejarz Katowice  (0-0)

bramki: P.Przybycin 2 (1-0, 3-1), D.Babisz 1 (2-0)

D.Swaczyna - D.Hajnsz, P.Winkler, W.Kuster - M.Swoboda - P.Przybycin, M.Kopel, D.Babisz (kpt), K.Mercik - D.Gomoluch, R.Sobierajski (54. M.Szpoton)
Trener: Ryszard STONDZIK

W drugim spotkaniu na własnym boisku w rundzie wiosennej "zieloni" odnieśli drugie zwycięstwo. W sobotni poranek pokonali 3-2 Kolejarza Katowice.
I połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym, chociaż gospodarze mogli prowadzić do przerwy jedną bramką. Dwukrotnie bramkarza z Katowic próbował pokonać Dawid Gomoluch, ale golkiper wybronił strzały napastnika Grunwaldu. Z kolei po uderzeniu Daniela Babisza piłka trafiła w poprzeczkę Kolejarza. W tej części meczu goście nie stworzyli bramkowej okazji.
Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. W 41. minucie Dawid Gomoluch znalazł się sam na sam z bramkarzem i przelobował go, a nadbiegający Paweł Przybycin sprzed linii dopełnił formalności. Pięć minut później było już 2-0. Daniel Babisz wykonał rajd z piłką przez dobre pół boiska, minął bramkarza i posłał futbolówkę do pustej siatki. Zawodnicy Kolejarza natychmiast odpowiedzieli bramką kontaktową. Kolejne słowo należało jednak do halembian. W 53. minucie po rzucie rożnym Paweł Przybycin strzałem w krótki róg podwyższył wynik na 3-1. W ostatniej minucie meczu goście zdołali jeszcze zdobyć drugą bramkę, ale na więcej zabrakło im czasu.

Dodał: Leszek 20.04.2008 (Sunday) 17:26