Trampkarze '93 (3. kolejka): Józefka Chorzów 2-0 Grunwald

Trampkarze '93:
Józefka Chorzów  2-0  Grunwald Ruda Śląska  (0-0)

D.Mańka - Ł.Szołtysek, M.Bugański (kpt), W.Giedziun - D.Copik - K.Matla (K.Iwanowski), K.Mendecki, J.Haase, R.Cieśluk - K.Krauss (M.Pandzioch), D.Sierpiński
Trener: Ireneusz ADAMCZYK

W niedzielę "zieloni" rozegrali mecz w Chorzowie z miejscową Józefką, przegrywając 0-2. Do przerwy nasi zawodnicy remisowali będąc drużyną lepszą piłkarsko. Halembianie zdecydowanie dłużej utrzymywali się przy piłce i prowadzili grę. Niezadowoleni z takiego obrotu sprawy gospodarze zaczęli grać bardzo agresywnie i brutalnie. Sędzia spotkania raz po raz wykluczał zawodników gospodarzy na 5 minutowe kary. Zdarzało się, że w jednym czasie poza boiskiem znajdowało się po trzech zawodników Józefki. Do pełni szczęścia Grunwaldowi zabrakło goli. W tym meczu zawiedli napastnicy. Drużyna z Halemby pomimo dobrej gry w polu nie miała "siły ognia" z przodu. Po przerwie drużyna Józefki nastawiona na grę długimi piłkami na swoich rosłych napastników wykorzystała dwa razy gapiostwo "zielonych" i zdobyła dwa gole. Goście nie byli już w stanie skutecznie odpowiedzieć i zeszli z boiska pokonani. Bardzo szkoda punktów straconych w Chorzowie, gdyż był to niezły mecz w wykonaniu naszej drużyny i przy większej koncentracji wynik mógł być znacznie korzystniejszy.

Dodał: X6per 22.04.2008 (Tuesday) 22:19