Trampkarze '96 (16. kolejka): Grunwald 1-6 Chrzciciel Tychy

Grunwald Ruda Śląska  1-6  Chrzciciel Tychy  (0-4)

bramka: R.Sobierajski (1-5)

B.Myszor - Ł.Kałuża, K.Kowalcze, Ł.Giemza - M.Pietrz - M.Kuster, B.Szczekala (kpt), P.Celadyn, M.Kura - R.Sobierajski, R.Wrazidło
Na zmiany wchodzili: A.Błachuta, P.Czarnecki, D.Korzus, M.Matyl
Trener: Krzysztof OPAWSKI

W meczu 16. kolejki Grunwald zmierzył się z wiceliderem tabeli, Chrzcicielem Tychy. Tyszanie to jeden z głównych kandydatów do sięgnięcia po mistrzostwo Podokręgu. Do tej kolejki Chrzciciel stracił ledwie 4 bramki.
"Zieloni" zostali wzmocnieni napastnikiem Rafałem Sobierajskim (rocznik '96), który na co dzień gra w trampkarzach '94 prowadzonych przez Ryszarda Stondzika.
Zawodnicy Chrzciciela od początku meczu ruszyli do ataku. Po raz pierwszy przełamali obronę Grunwaldu w 10. minucie. Kolejne trafienia dodali w 17., 24. i 27. minucie. W I połowie nasi zawodnicy mieli jedną okazję, jednak w zamieszaniu pod bramką Rafał Wrazidło nie zdołał oddać strzału. Tuż po wznowieniu drugiej części meczu goście zdobyli piątą bramkę. W 36. minucie Rafał Sobierajski wykorzystał błąd bramkarza i zdobył honorowe trafienie dla swojego zespołu. Osiem minut później tyszanie podwyższyli wynik na 6-1. Goście dalej atakowali, mieli następne okazje, ale więcej goli już nie padło.

Dodał: Leszek 23.04.2008 (Wednesday) 14:00