Juniorzy '90/91 (22. kolejka): Sparta Zabrze 6-1 Grunwald

Sparta Zabrze 6-1 Grunwald Ruda ¦l±ska (3-1)

bramka: B.Majowski (0-1)

S.Żydek - M.Markowicz, D.Kopyto, P.Martyn - Ł.Lein - Paweł Najda, D.Szombara, D.Majchrzyk (kpt), Piotr Najda - B.Majowski (75. M.Szymała), T.Brożek
Trener: Marek FEIGE

Dzisiejsze spotkanie z zespołem Sparty Zabrze był jedn± wielk± klap±. Pocz±tek spotkania należał do zespołu z Halemby, który jako pierwszy zdobył bramkę w 20. minucie. Po samotnej akcji gola zdobył Bartek Majowski. I to było wszystko na co dzi¶ mógł liczyć trener "zielonych". Drużyna Sparty atakowała cały czas. Do przerwy zdołała pokonać Sebastiana Żydka 3 razy i wynikiem 3-1 dla gospodarzy zakończyła się I połowa. Po przerwie drużyna Grunwaldu miała parę zrywów, ale nic z nich nie wynikło. Natomiast gospodarze zdobyli jeszcze 3 gole i wygrali całe spotkanie 6-1. Drużyna Grunwaldu pojechała na spotkanie tylko w 13, więc możemy bardzo podziękować tym co nie przyszli na mecz.

Zespół Grunwaldu Ruda ¦l±ska zagra ponownie w niedzielę 4 maja na własnym stadionie z drużyn± Stali Zabrze.

Dodał: beny 01.05.2008 (Thursday) 14:12