Archiwum 2009

Świąteczna gierka I zespołu z juniorami

W dzisiejsze przedpołudnie I zespół Grunwaldu rozegrał sparing z juniorami z rocznika 1993. Mecz, który trwał 2x40 minut, zakończył się wysokim zwycięstwem seniorów, co było do przewidzenia. Wynik tej konfrontacji nie był jednak najważniejszy.

Spotkanie pokazało, że w drużynie Jana Banasia występują ciekawi piłkarsko zawodnicy. Bez wątpienia najjaśniejszą postacią był bramkarz Artur Hajnsz, który znakomicie spisywał się między słupkami.

10 dni temu z I zespołem sparowali juniorzy starsi (2x35 minut, 0-9). Jak dało się słyszeć po dzisiejszym meczu, lepiej prezentowali się ci młodsi.

I zespół  13-0  Juniorzy '93  (4-0)

1-0 Zuga, 10 min.
2-0 R.Szpoton, 12 min.
3-0 Sadlok, 16 min. (karny)
4-0 T.Szpoton, 31 min.
5-0 Kot, 41 min.
6-0 Rudyk, 49 min.
7-0 Sadlok, 58 min.