Na żywo l Live
Concordia Knurów 1 - 4 Grunwald Ruda Śląska godz. 17.00

Bramki: Sendlewski - Mamos, Jarczyk, Zuga, Grzesiak

KONIEC: Grunwald zakończył swój pierwszy mecz w nowym sezonie pewnym zwycięstwem 4:1 nad Concordią Knurów. Pomimo czerwonej kartki Łęckiego Grunwald zdołał utrzymał dobrą grę, nie tracąc bramki a nawet strzelając jedną.
Concordia 1:4 Grunwald

79 min: Wynik na 4:1 dla Grunwaldu podwyższa Grzesiak. Drugi debiutant w barwach Zielonych strzela bramkę.
Concordia 1 - 4 GRUNWALD

63 min: No to gramy w 10. Drugą żółtą kartkę zobaczył Łęcki, po czym sędzia wyciągnął z kieszonki czerwony kartonik i poprosił Łęckiego o opuszczenie boiska. Grunwald gra w 10 przeciwko 11 Concordii.

60 min: Wynik utrzymuje się taki, jaki był przed przerwą, czyli 3:1 dla Zielonych!

PRZERWA: Wynik Concordia 1 - 3 GRUNWALD
Bramki: Sendlewski - Mamos, Jarczyk, Zuga

39 min: I stało się - z rzutu karnego gola dla Concordii strzelił Sendlewski. Wynik 1:3!!!

21 min: No to się nam rozstrzelali. Tym razem Zuga już nie dał szans Ponitecherze i zdobył bramkę na 3:0!!!

16 min: Oj chyba dziś będzie wspaniały wieczór! Po setce Kocika rzut rozny dla Grunwaldu, piłka dośrodkowana w pole karne, po chwili wstrzelona ponownie i Jarczyk pakuje ją do siatki i Grunwald prowadzi już z Concordią 2:0!!!

11 min: Pierwszy mecz w tym sezonie, pierwszy mecz Mamosa w Grunwaldzie i brameczka! Grunwald prowadzi w Knurowie z Concordią Knurów 1:0!!!

7 min: Wynik 0:0

Składy:
Concordia - Ponitechera - Wieliczko, Hanak, Folcik, Grodoń, Tkocz, Salwa, Modliszewski, Szymura, Sendlewski, Przesdzing
Grunwald - Janosz - Jarczyk, Rudyk, Król - Łęcki , Mamos, Sadlok, Simon, Grzesiak - Zuga, Kot

16:50 - 10 minut i rozpocznie się pierwsze spotkanie Grunwaldu w nowym sezonie!

16:10 - Już tylko 50 minut dzieli nas od pierwszego meczu Grunwaldu w nowym sezonie 2009/2010. Czy dziś Zieloni zainkasują pełną pulę punktów i rozpoczną rozgrywki od zwycięstwa? Odpowiedź na to pytanie poznamy za około 3 godziny.