1 - Mamos (celny)
1 - Sadlok (niecelny)
1 - Simon (celny)
1 - Zuga (celny)

60 - sekund wystarczyło, aby Marcin Łęcki został ukarany dwa razy żółtą kartką (w 62. oraz w 63. minucie) i przedwcześnie udał się pod prysznic.

8. - zwycięstwo w 13. meczu z Concordią odniósł Grunwald (ponadto 2 remisy i 3 porażki, bramki: 22-17).

4 - zawodników zadebiutowało w sobotę w I zespole Grunwaldu - Dawid Grzesiak, Krzysztof Król, Mateusz Mamos (cała trójka rozpoczęła mecz od 1. minuty) oraz junior Patryk Kucharz.

4. - kolejne zwycięstwo zanotowali "Zieloni" w starciu z Concordią.

Porównując podstawowe jedenastki Concordii i Grunwaldu z meczu sobotniego z ostatnim z 8 kwietnia 2009 roku ("Zieloni" wygrali w Knurowie 2-0), to w ekipie z Knurowa zagrało 7 zawodników (Ponichtera, Wieliczko, Hanak, Grodoń, Tkocz, Szymura, Sendlewski), a w zespole z Halemby 6 (Janosz, Jarczyk, Zuga, Sadlok, Łęcki, Kot).

Dodał: Leszek 17.08.2009 (Monday) 19:58