Dżokerzy IV ligi w 2. kolejce

Po 2. kolejce do grona dżokerów dołączyło 4 zawodników. Kwartet ten miał decydujący wpływ na końcowe wyniki swoich zespołów.

W Rogowie Przyszłość uległa Zaporze 0-1. Decydująca bramka padła na pięć minut przed końcem spotkania, a zdobył ją Konrad Kukieła, który pojawił się na boisku w 78. minucie.

Po I połowie spotkania GTS Bojszowy prowadził z Górnikiem Pszów 1-0. Na drugą odsłonę trener przyjezdnych wpuścił Krzysztof Knesza i napastnik Górnika w 67. minucie doprowadził do wyrównania. Więcej bramek w tym meczu już nie padło.

W 65. minucie beniaminek z Żor objął prowadzenie w pojedynku z Polonią Łaziska. Tym golem miejscowi tylko podrażnili rywala. 13 minut później wyrównał Marcin Charęza przebywający na placu gry od 70. minuty. W 84. minucie poloniści zadali zwycięskie trafienie.

Gwarek Ornontowice rozgromił Unię Racibórz 5-1. W 70. minucie, tuż po golu kontaktowym unistów, pojawił się napastnik gospodarzy Andrzej Sarzała. Siedem minut później podwyższył rezultat na 3-1. W końcówce spotkania miejscowi dołożyli kolejne dwie bramki.

Dżokerzy po 2 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
1 bramka: Charęza (Łaziska), Knesz (Pszów), Kukieła (Zapora), Przesdzing (Concordia), Sarzała (Ornontowice)