Dżokerzy IV ligi w 18. i 21. kolejce (mecze awansem)

W zaległej, 18. kolejce (8 kwietnia) bramki strzelali wyłącznie zawodnicy z podstawowego składu. Dopiero w Wielką Sobotę (11 kwietnia) w meczach rozgrywanych awansem znalazł się dżoker, jednak jego drużyna w końcowym rozrachunku zeszła z boiska pokonana.

W spotkaniu 21. kolejki Polonii Marklowice z Unią Racibórz (5-3) w 69. minucie przy stanie 4-2 dla gospodarzy na boisku w drużynie przyjezdnej pojawił się Kamil Szałkowski. Chwilę później Polonia zdobyła piątą bramkę. Na 13 minut przed zakończeniem spotkania zawodnik Unii zdobył efektownego gola nożycami w zamieszaniu podbramkowym. Więcej razy piłka w tym meczu już nie zatrzepotała w siatce.

Dżokerzy po 20 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
5 bramek: Kuś (Rogów)
4 bramki: Pawliczek (Jastrzębie II)
3 bramki: Liberacki (Pszów), Szweda (Pszów)
2 bramki: Borowczyk (Czaniec), Hendel (Łaziska), Kobeszko (Rogów), Kostecki (Jastrzębie II), Króliczek (Łaziska), Mikulski (Concordia), Przesdzing (Concordia), Szałkowski (Unia), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Biliński (Czaniec), Blady (Żabnica), Chołuj (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Dopieralski (Bojszowy), Jackowski (Pszów), Janosz (Zapora), Kiełtyka (Unia), Kropidło (Łąka), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Nikodem (Żabnica), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Sobala (Pszów), Szala (Ornontowice), Szymoniak (Łąka), Świerzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald), A.Żur (Łąka)