Wynik na żywo (Rędziny - Grunwald)
Unia Rędziny - Grunwald Ruda Śląska godz. 17.00
==>odśwież<==

Był to 450. mecz dla Prezesa Teodora Wawocznego w roli trenera 1. zespołu Grunwaldu.

Koniec meczu:
Unia 2-5 Grunwald

W meczu rozegranym awansem z IV kolejki MRKS Czechowice-Dziedzice pokonał u siebie Rekord Bielsko-Biała 3-2.

88 min:
Trzecia zmiana w Grunwaldzie, za Grzesiaka wchodzi Majchrzyk.

85 min:
Iście zabójcze 5 minut w wykonaniu przyjezdnych. Wpierw Łęcki w 80, potem Sadlok w 83 i Kot w 85 minucie dają Grunwaldowi trzybramkowe prowadzenie.

61 min:
Druga zmiana w zespole gości. Za Spiolka wchodzi Martyn. Wynik bez zmian.

47 min:
Puchała trafia w słupek bramki strzeżonej przez Janosza.

2-2, Sadlok, 45 min.

45 minuta:
Sporo się dzieje na boisku w Rędzinach. Grunwald wyszedł z kontrą, Mamos podał do Sadloka, a ten posłał piłkę do siatki obok bramkarza.

42 minuta:
Łęcki przedarł się przez obronę gospodarzy i podał do Sadloka, ten uderzył tuż obok słupka.

39 minuta:
Pierwsza zmiana w zespole Zielonych. Za Zugę na boisku pojawił się Spiolek.

34 minuta:
Puchała otrzymał piłkę na wolne pole i huknął jak z armaty, Janosz zdołał odbić piłkę.

29 minuta:
Grunwald bliski wyrównania. Sadlok wrzucił piłkę w pole karne, doszedł do niej Łęcki, ale jego strzał poszybował minimalnie obok słupka.

21 minuta:
Unia na prowadzeniu. Jeden z zawodników gospodarzy został sfaulowany w polu karnym i Załęcki nie miał problemu z pokonaniem Janosza z 11 metrów.
Unia 2-1 Grunwald

17 minuta:
W Rędzinach już remis. Andrzejewski otrzymał podanie w polu karnym i z bliska trafił do siatki.
Unia 1-1 Grunwald

12 minuta:
Grunwald już prowadzi! Z rogu dośrodkował Mamos, a piłkę głową do siatki posłał Łęcki.
Unia 0-1 Grunwald

6 minuta:
Wpierw Mamos, chwilę później Kot znajdują się w sytuacji sam na sam z Cyrulińskim, jednak bramkarz gospodarzy górą w obu pojedynkach.