T.Brożek (36. S.Żydek) - D.Kopyto, Ł.Koś, D.Szombara, M.Janus - A.Orłowski (36. B.Majowski), K.Wyrwich, S.Lieber, P.Kucharz - P.Martyn, J.Brudny (36. T.Brożek)
Trener: Marek FEIGE

GRUNWALD 1993:
A.Hajnsz - A.Wieczorek, R.Cieśluk, P.Przybycin, R.Wiśniowski - D.Copik, M.Bugański, K.Mendecki - J.Haase, M.Cebula, K.Iwanowski
Trener: Jan BANAŚ

Juniorzy starsi rozegrali wczoraj sparing z juniorami młodszymi. Mecz, który trwał 2x35 minut, zakończył się wygraną podopiecznych Marka Feige 5-1.

W pierwszej części meczu bramki nie padły. Gra toczyła się na połowie juniorów młodszych. Rocznik '91 oddał kilka groźnych strzałów - Sebastian Brudny i Sebastian Lieber - ale bez efektów. Młodsi byli najbliżsi zdobycia gola po strzale Michała Cebuli, ale piłka zatrzymała się na słupku.
Druga połowa rozpoczęła się od prowadzenia drużyny Jana Banasia. Gola zdobył Krzysztof Iwanowski. Później do siatki trafiali wyłącznie juniorzy starsi. Do remisu doprowadził Tomasz Brożek po asyście Pawła Martyna. Bramkę na 2-1 strzelił Bartosz Majowski, a na 3-1 wynik podwyższył Paweł Martyn (przy obu golach asystował Tomasz Brożek). Starsi nadal napierali na bramkę Artura Hajnsza i na efekty nie trzeba było długo czekać. Swoją drugą bramkę strzelił Bartosz Majowski (asysta Patryka Kucharza). Rezultat na 5-1 ustalił Patryk Kucharz po zagraniu Pawła Martyna.

Juniorzy starsi w niedzielę rozegrają wyjazdowy mecz ligowy z Wyzwoleniem Chorzów, a juniorzy młodsi dopiero w środę zmierzą się na wyjeździe z Walką Zabrze (gospodarze przełożyli mecz z soboty).

źródło: Beny i Cebul

Dodał: Leszek 17.04.2009 (Friday) 15:04