Trampkarze '98 (2. kolejka): Grunwald 0-7 AKS Mikołów

Grunwald Ruda Śląska  0-7  AKS Mikołów  (0-4)

0-1 (6.), 0-2 (26.), 0-3 (27.), 0-4 (30.), 0-5 (40.), 0-6 (55.), 0-7 (59.)

A.Paluch - G.Januszczak, D.Bąk, A.Kwolek, D.Aleksa - M.Zdebel, R.Owczarek, P.Krzykowski, K.Gajowski - D.Nowak (kpt), T.Wieloch
Na zmiany wchodzili: M.Sobociński - W.Aleksa, A.Nowak, M.Snakowski
Trener: Marek FEIGE
Asystent: Tomasz BROŻEK

Trampkarze Grunwaldu z rocznika 1998 (i młodsi) rozegrali dzisiaj swój pierwszy mecz ligowy w historii. W spotkaniu, które trwało 2x30 minut, górą byli goście z Mikołowa.
Od początku meczu uwidoczniła się przewaga AKS-u. Efektem był gol już w 6. minucie. Na bramkę Grunwaldu sunęły kolejne ataki, ale obrońcy wraz z bramkarzem nie dali się pokonać. Goście znaleźli receptę na defensywę "Zielonych" dopiero w końcówce I połowy, gdy ci poszli nieco bardziej do przodu.
Na drugą połowę, pomimo niekorzystnego wyniku, zawodnicy Grunwaldu wyszli bardzo zmobilizowani do lepszej gry. Halembianie ambitnie walczyli, ale nie udało się tego dnia chociaż raz trafić do siatki przeciwnika. Natomiast mikołowanie jeszcze trzy razy umieścili piłkę w bramce gospodarzy.
"Pierwsze koty za płoty" można rzec po tym spotkaniu. Z każdym kolejnym meczem powinno być coraz to lepiej.

Dodał: Leszek 14.09.2009 (Monday) 20:34