Juniorzy '92 (7. kolejka): Grunwald 0-5 MSPN Górnik Zabrze

Juniorzy '92:
Grunwald Ruda Śląska  0-5  MSPN Górnik Zabrze  (0-4)

A.Hajnsz (20. T.Kęsik) - M.Miluski, R.Cieśluk (kpt), Ł.Koś, W.Giedziun - M.Tkaczek, P.Kucharz, R.Wiśniowski - K.Iwanowski, P.Przybycin, B.Majowski
Trener: Jan BANAŚ

Tym razem nie udał się podopiecznym trenera Banasia mecz z wyżej notowanym rywalem i po ostatniej wygranej z GieKSą 2-1, tym razem musieli oni uznać wyższość juniorów z Zabrza. Goście od początku narzucili swój styl gry i co rusz sunęły ataki na bramkę miejscowych. Pierwszego gola zdobyli z rzutu karnego, drugiego w sytuacji sam na sam. Dodatkowo przy tej bramce Arturowi Hajnszowi odnowiła się kontuzja i musiał opuścić boisko. Między słupkami stanął M.Miluski i bronił do końca spotkania. Goście przed przerwą zdobyli jeszcze dwa gole. Po przerwie dzięki udanym pułapkom ofsajdowym i dobrym interwencjom nowego golkipera zabrzanie dołożyli tylko jedne trafienie. Miejscowi mogli także pokusić się o bramkę honorową, ale na przeszkodzie parokrotnie stanął bramkarz przyjezdnych.
Kolejne spotkanie juniorzy zagrają już w najbliższą środę, kiedy to w Rybniku przyjdzie im się zmierzyć z tamtejszym Energetykiem. Mecz ten pierwotnie zaplanowany na 20 września, został przełożony z powodu żałoby w Rudzie Śląskiej.

Dodał: sw_franek 11.10.2009 (Sunday) 22:49