1 - Burek (celny)
1 - Liberacki (celny)
1 - Należyty (niecelny)
1 - Sitko (niecelny)

21. - bramkę w spotkaniu ligowym dla I zespołu Grunwaldu strzelił Dariusz Kot i ma najwięcej goli spośród zawodników znajdujących się w kadrze "zielonych". Na dalszych miejscach plasują się: Rudyk - 20 bramek, Karcz - 19, T.Szpoton - 12.
W tym sezonie było to 6. trafienie "Kocika".

20. - mecz ligowy w I zespole "zielonych" rozegrał Marcin Łęcki. Jego strzał głową w 72. minucie spowodował radość jednych (Kot dopełnił formalności na 2-1) i smutek drugich (bramkarz gości przy tej interwencji doznał kontuzji).

19 - końcowych minut stał między słupkami bramki Górnika Bartosz Stawarski, zastępując kontuzjowanego golkipera. Kibice nie mogą ocenić jednak jego bramkarskich umiejętności, bowiem, w tym czasie, był bezrobotny.

8. - spotkanie ligowe ogólnie, a pierwsze po kilku latach przerwy, rozegrał w I zespole Grunwaldu Wojciech Simon, który w tym czasie zaliczył parę klubów.
W pierwszych kolejkach w tym roku leczył kontuzję. W meczu z Górnikiem Pszów pojawił się na boisku na ostatnie 25 minut.

4 - minuty potrzebował na zdobycie bramki Artur Sobala po wejściu z ławki rezerwowych. Kilkadziesiąt sekund po tym golu mógł wpisać się po raz drugi na listę strzelców, ale górą był bramkarz Grunwaldu. Drugi raz skierował futbolówkę do siatki w 87. minucie.

4 - od tylu meczów Grunwald nie potrafi wygrać z Górnikiem Pszów - 3-4 (wyjazd), 1-1 (dom), 1-4 (wyjazd), 2-2 (dom).

3 - w tylu meczach w Halembie - na 11 rozegranych - pszowianie zdobywali punkty (zwycięstwo, 2 remisy i 8 porażek, bramki: 7-20).

Dodał: Leszek 20.04.2009 (Monday) 23:49