Trampkarze '98 (3. kolejka): Jastrz±b Ruda ¦l±ska 1-2 Grunwald

Jastrz±b Ruda ¦l±ska  1-2  Grunwald Ruda ¦l±ska  (0-2)

1-2 41 min.

K.Gajowski - M.Zdebel, A.Kwolek, D.B±k, D.Aleksa - P.Krzykowski, B.Rymarz, A.Nowak, M.Snakowski - W.Aleksa, D.Nowak
Trener: Marek FEIGE
Asystent: Tomasz BROŻEK

W zaległym meczu ligi trampkarzy Grunwald odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie. Były to także historyczne, pierwsze punkty "Zielonych".
Pocz±tek spotkania należał do go¶ci z Halemby, którzy już w 4. minucie objęli prowadzenie. Dominik B±k w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi Jastrzębia. Nie minęło dziesięć minut, a Dariusz Nowak podwyższył na 2-0. Po długim zagraniu obrońców napastnik Grunwaldu wyszedł sam na sam i mimo drobnych problemów pokonał bramkarza. Po kwadransie gry do głosu doszli miejscowi, którzy do końca pierwszej połowy atakowali bramkę Grunwaldu, ale dobrze spisywał się Kacper Gajowski, zastępuj±c między słupkami dwóch nieobecnych bramkarzy - Kochana i Palucha.
Po przerwie gospodarze rzucili wszystko na jedn± szalę. W 41. minucie dopięli swego i zdobyli kontaktowego gola. Więcej bramek w tym meczu już jednak nie padło. Drużyna Jastrzębia zaprzepa¶ciła kilkana¶cie dogodnych sytuacji. Raz po raz dobrze interweniowali obrońcy, jak i bramkarz Grunwaldu.