Dżokerzy IV ligi w 22. kolejce

W 22. kolejce dżokerzy zdobyli 5 bramek.

Walcząca o awans do III ligi Przyszłość grała w sobotę na stadionie Rymera Rybnik, czyli "czerwonej latarni" ligi. W 58. minucie przy stanie 6-0 dla gości na boisku pojawili się m.in. Piotr Kobeszko i Szymon Waga, dotychczas podstawowi zawodnicy Rogowa. Między 64. a 66. minutą Kobeszko dwa razy wpisał się na listę strzelców. Trzy minuty później wynik meczu na 9-0 ustalił Waga.

W Halembie spotkały się zespoły, które rywalizują o pozostanie na tym szczeblu rozgrywek. Po pierwszej połowie Grunwald prowadził 1-0. W 57. minucie trener Pszowa wpuścił do boju Artura Sobalę, który cztery minuty później doprowadził do wyrównania. W 72. minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie. Trzy minuty przed końcem meczu drugi raz dał o sobie znać Sobala, ratując Górnikowi jakże cenny punkt.

Dżokerzy po 21 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
5 bramek: Kuś (Rogów)
4 bramki: Kobeszko (Rogów), Pawliczek (Jastrzębie II)
3 bramki: Liberacki (Pszów), Sobala (Pszów), Szweda (Pszów)
2 bramki: Borowczyk (Czaniec), Hendel (Łaziska), Kostecki (Jastrzębie II), Króliczek (Łaziska), Mikulski (Concordia), Przesdzing (Concordia), Szałkowski (Unia), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Biliński (Czaniec), Blady (Żabnica), Chołuj (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Dopieralski (Bojszowy), Jackowski (Pszów), Janosz (Zapora), Kiełtyka (Unia), Kropidło (Łąka), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Nikodem (Żabnica), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Szala (Ornontowice), Szymoniak (Łąka), Świerzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Waga (Rogów), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald), A.Żur (Łąka)