Archiwum 2009

Dżokerzy IV ligi w 23. kolejce

W weekendowej, 23. kolejce zmiennicy dali o sobie znać cztery razy.

LKS Łąka po I połowie prowadził z Concordią 1-0. W 71. minucie trener gości Wojciech Kempa desygnował do gry Pawła Przesdzinga, który cztery minuty później doprowadził do wyrównania. W 77. minucie łączanie ponownie objęli prowadzenie i nie oddali go już do końca meczu.

W Marklowicach Polonia podejmowała Zaporę Porąbka. W 50. minucie przy stanie 0-1 na placu gry w szeregach gości pojawił się Mateusz Janosz. Gracz Zapory zaakcentował swoją obecność 11 minut przed końcem meczu, podwyższając rezultat na 4-0. Gospodarzy stać było tylko na honorową bramkę w doliczonym czasie gry.

Od 30. minuty Górnik Pszów prowadził z rezerwą GKS-u Jastrzębie 2-1. W końcówce pszowianie przypieczętowali sukces dwoma golami - w 89. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Jackowski (od 70. minuty na boisku), a w 90. Grzegorz Sitko (od 56. minuty).

Dżokerzy po 22 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
5 bramek: Kuś (Rogów)
4 bramki: Kobeszko (Rogów), Pawliczek (Jastrzębie II)
3 bramki: Liberacki (Pszów), Przesdzing (Concordia), Sobala (Pszów), Szweda (Pszów)
2 bramki: Borowczyk (Czaniec), Hendel (Łaziska), Jackowski (Pszów), Janosz (Zapora), Kostecki (Jastrzębie II), Króliczek (Łaziska), Mikulski (Concordia), Szałkowski (Unia), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Biliński (Czaniec), Blady (Żabnica), Chołuj (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Dopieralski (Bojszowy), Kiełtyka (Unia), Kropidło (Łąka), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Nikodem (Żabnica), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Sitko (Pszów), Szala (Ornontowice), Szymoniak (Łąka), Świerzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Waga (Rogów), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald), A.Żur (Łąka)