Juniorzy '91 (20. kolejka): Grunwald 0-11 MOSM Tychy

Juniorzy '91:
Grunwald Ruda Śląska  0-11  MOSM Tychy  (0-5)

S.Żydek - M.Kasprzak, D.Szombara, D.Kopyto, M.Janus - S.Lieber (46. M.Szymała), Ł.Koś, A.Orłowski, K.Wyrwich - M.Miluski, T.Brożek (kpt)
Trener: Marek FEIGE

W spotkaniu 20. kolejki Grunwald przegrał z MOSM-em Tychy 0-11. Goście toczą z GKS-em Katowice (pokonał dzisiaj w Będzinie Sarmację aż 16-1) walkę o awans do Śląskiej Ligi Juniorów Starszych. Pojedynek dwóch najlepszych zespołów ligi odbędzie się już 20 maja w Katowicach.

"Zieloni" przystąpili do meczu bez zawodników z kadry I zespołu - Majchrzyka i Martyna - którzy dzisiaj wyjeżdżają na mecz z seniorami. Tyszanie od początku meczu stwarzali groźne sytuacje i dopiero za trzecim razem - w 6. minucie - skierowali piłkę do siatki. W 16. minucie było już 2-0, a kolejne bramki padły w 21. (z karnego) i 39. minucie. Minutę po bramce na 4-0 halembianie mieli okazję na gola - po prezencie obrońcy Marcin Miluski w sytuacji sam na sam strzelił jednak nad bramką. Tuż przed przerwą przyjezdni podwyższyli wynik na 5-0. Po zmianie stron MOSM nie zwalniał tempa i strzelał kolejne bramki. Szansę na honorowe trafienie "zieloni" mieli w 65. minucie, ale w dogodnej sytuacji Łukasz Koś strzelił obok słupka. Ostatnia bramka dla gości - na 11-0 - padła w 87. minucie.

Dodał: Leszek 10.05.2009 (Sunday) 12:29