Archiwum 2009

Dżokerzy IV ligi w 25. kolejce

Spośród 26 goli strzelonych w 25. kolejce 2 zdobyli rezerwowi.

Piotr Kuś, najlepszy dżoker IV ligi, już po raz 7. strzelił gola po wejściu z ławki rezerwowych. W pojedynku z Unią Racibórz wszedł na boisko w 75. minucie przy stanie 1-1. Najpierw jego koledzy z drużyny dwa razy zmusili do kapitulacji bramkarza gości, a w 89. minucie sam przypieczętował sukces (4-1), zdobywając - jak podaje strona Przyszłości - najpiękniejszą bramkę meczu po strzale w okienko z narożnika pola karnego.

Górnik Pszów po bramkach w 36. i 60. minucie prowadził z Gwarkiem 2-0. Kwadrans przed końcem meczu trener gospodarzy Jarosław Zajdel posłał do boju 16-letniego Dawida Boczara, który w doliczonym czasie gry zdobył gola kontaktowego. Na więcej zabrakło miejscowym czasu.

Dżokerzy po 25 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
7 bramek: Kuś (Rogów)
5 bramek: Vozar (Żabnica)
4 bramki: Kobeszko (Rogów), Pawliczek (Jastrzębie II)
3 bramki: Liberacki (Pszów), Przesdzing (Concordia), Sobala (Pszów), Szweda (Pszów)
2 bramki: Borowczyk (Czaniec), Chołuj (Ornontowice), Hendel (Łaziska), Jackowski (Pszów), Janosz (Zapora), Kostecki (Jastrzębie II), Króliczek (Łaziska), Mikulski (Concordia), Roczniak (Łaziska), Szałkowski (Unia), Tkocz (Concordia)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Biliński (Czaniec), Blady (Żabnica), Boczar (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Dopieralski (Bojszowy), Jaroś (Rekord), Kiełtyka (Unia), Kropidło (Łąka), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Nikodem (Żabnica), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Planeta (Żabnica), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Salach (Marklowice), Sarzała (Ornontowice), Sitko (Pszów), Szala (Ornontowice), Szymoniak (Łąka), Świerzyński (Rogów), Waga (Rogów), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald), A.Żur (Łąka)